Kişiye Özel Sayılarla Boyama Setleri

Kişiye özel sayılarla boyama setleri, boyama yapmayı seven kişilere hitap eden ürünlerden biridir.  Bu set farklı resim temalarından oluşmaktadır. Sayılar verilir ve uygun renklerle boyama yapılır. Ayrıca, farklı boyutları da mevcuttur. Tuval üzerinde boyanması mümkündür. Genelde hobi amaçlı olarak kullanılan bu setin içeriğinde farklı boyama malzemeleri bulunur.

Kişiye Özel Sayılarla Boyama Setleri Nasıl Kullanılır?

Kişiye özel numaralı boyama setleri, paket içerisindeki malzemelere göre uygun bir kullanım sunar. Setin içerisinde küçük, orta ve büyük fırçalar bulunur ve bu fırçalar, boyama alanlarına göre tasarlanmıştır.

Böylece boyama alanlarına göre fırçaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fırçaları, yanınızda bulunan ılık suda yumuşatarak gereken renkler ile uygulayabilirsiniz. Ayrıca büyük alandan küçük alana doğru boyamayı tercih edebilirsiniz. Böylece kişiye özel numaralı boyama setini daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hobi Amaçlı Kişiye Özel Sayılarla Boyama Setleri

Kişiye özel numaralı boyama setleri genelde hobi amaçlı tercih edilir. İstediğiniz bir görsel temasını seçerek, sayılarla kolay bir şekilde boyama yapabilirsiniz. Boyama yapmak isteyen ancak zorlananlar için kişiye özel tuval boyama seti de tasarlanmıştır.

Bu sayede boyama yapmak isteyen her seviyedeki kişi, bu set ile resim yapma hobisini gerçekleştirebilir. Evinizin bir köşesinde size ait bir sanat eserinin yer almasını istiyorsanız, bu setlerin içerisinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Sayılarla Boyama Setleri Paket İçeriği

Kişiye özel sayılarla boyama setlerinin paket içeriğinde farklı malzemeler vardır. Öncelikle bu ürünü, boyutlarına ve görsel temasına göre seçmeniz gerekir. Her ürünün paket içeriğinde şu malzemeler yer almaktadır:

  • Seçtiğiniz boyuta göre 5 farklı tuval kanvası ya da çerçevesiz rulo
  • 3 farklı boyutta boyama fırçası
  • Su bazlı çeşitli renklerdeki akrilik boyalar
  • Kullanım kılavuzu
  • Resmin son halini gösteren küçük bir ön izlemesi

Kişiye Özel Sayılarla Boyama Setleri Boyutları

Kişiye özel numaralı boyama setleri, farklı boyutlarda sunulur.

Hediye almak isterseniz kişiye özel olarak tasarlanan sayılarla boyama setlerini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, kendiniz de kullanmak için uygun kullanımınıza uygun olan boyutlardan birini seçebilirsiniz. Kişiye özel tuval boyama seti boyutları şu şekilde belirlenmiştir:

  • 40x50 cm
  • 50x65 cm
  • 60x75 cm
  • 70x90 cm
  • 90x110 cm

Eğer evinizin herhangi bir yerinde kendinize ait bir eserin bulunmasını istiyorsanız, büyük boyutlu olanlardan birini tercih edebilirsiniz. Zevkinize ve kullanım amacınıza göre bu boyutlardan birini seçerek boyama yapmaya başlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Sayılarla Boyama Setleri Nereden Alınır?

Kişiye özel numaralı boyama setleri, hobi satış noktalarında mevcuttur. Bu adreslerden biri de Kendin Yaphobi’ dir. Resme karşı ilgi duyanlara özel ürünler sunan Kendin Yaphobi, kolay bir şekilde boyama deneyimini gerçekleştirme imkanı sağlıyor.

Kaliteli ve estetik görsel temaları, resme ve boyamaya ilgi duyan herkese sunuluyor. Ayrıca, uygun fiyatlara satıldığı için sanatseverlere kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Kişiye özel numaralı boyama setlerini kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Sayılarla Boyama Setleri Fiyatları

Kişiye özel sayılarla boyama setleri fiyatları, paket içeriğine ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Özellikle de boyutları, bu ürünün fiyatının belirlenmesinde önemli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Kaliteli ve keyifli vakit geçirmek isteyenler için bu özel boyama setleri, farklı özelliklere sahip olacak şekilde sizlerle buluşmak üzere tasarlanıyor.

Boyama kolaylığı sunan birbirinden farklı temalı görselleri keşfetmek, kendi sanatınızı yaratmak için ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

Kişiye özel sayılarla boyama setlerinin fiyatları oldukça uygun olduğu için hobinizi gerçekleştirmek oldukça kolay bir hal alıyor. Size ya da sevdiklerinize hitap eden setleri inceleyebilir, gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR