Kişiye Özel Sayılarla Boyama Setleri

Sıralama seçin

Kişiye Özel Sayılarla Boyama Seti

Kişiye özel setler arasında yer alan sayılarla boyama kiti; resim yapmaktan hoşlananlar için; kendi kişisel resimlerini yapabilme imkanı sunuyor. Kişiye özel boyama seti; tamamlandığında el yapımı ve özel, çok güzel bir armağan olabileceği gibi; fotoğrafını resimleştirmek isteyenler için de ideal bir set olarak öne çıkmaktadır.

Seçilen fotoğraf üzerine sayılar yerleştirilerek; renk ve bölümleri bir şekilde sunulan; tüm ayrıntılarının tek bir set içerisinde yer aldığı bu eşsiz ürün; siz ve sevdikleriniz için anlamlı ve kişiye özel bir ürün olacaktır.

En güzel anıların kişinin kendisi tarafından hazırlanmasına imkan sunan özel boyama kitleri ile; muhteşem eserler ortaya koymak mümkün. Ortaya çıkacak eserin renk ve tonlaması, fotoğrafın içeriğine bağlı olarak şekilleneceği için, fotoğrafın resimleştirmeye uygun olması önemlidir. Şimdi kişiye özel boyama seti içerisinde yer alacak resmin tam istenildiği gibi olması için; fotoğraf seçiminde bulunması gereken özelliklere değinelim:

  1. Bu noktada fotoğrafın yüksek kalitede çekilmiş olması; en iyi sonucu verecektir. Fotoğraf içeriği ne kadar iyi kalitede hazırlanmış olursa; o kadar başarılı bir resim ortaya çıkar.
  2. Arka planda detaysız şekilde ve sade bir ortam olduğunda; daha net ve başarılı bir resim sonucu alınır.
  3. Bulanık şekilde çekilmiş fotoğraf, arka taraftan yansıyan ışığın bulunduğu fotoğraflar tercih edilmemektedir.
  4. Fotoğrafın yakın çekim olması daha başarılı bir ürün ortaya çıkarılmasına sağlamaktadır. Aynı zamanda çok kalabalık etkenlerin yer aldığı fotoğraflar; yine resim içeriğinin etkisini azaltacak bazı özellikler arasındadır.

Kişiye Özel Sayılarla Boyama Fiyatları Ne Kadar?

Kişiye özel numaralı boyama ile harika resimler yapılmasını olanaklı kılan setlerin fiyatları; ürünlerin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Piyasadaki uygun fiyatlı ve kaliteli içeriğe sahip ürünler olarak ön plana çıkan boyama setlerimiz; siparişe göre oluşturulduğu için tamamen kişiye özel bir tasarım olacak ve aynı zamanda bireysel olarak hazırlanan el emeği bir ürün olarak sergilenebilecektir.

Evde vakit geçirmek için eğlenceli eşsiz bir hobi aktivitesi olarak ön plana çıkan sayılarla boyama setleri; aynı zamanda muhteşem dekorasyon ürünleri olarak da sunulan eşsiz içeriklerdir.  Tamamen kişiye özel ve el yapımı bir ürün olması sebebiyle,  çok güzel bir armağan olarak da sunulabilecek setlerimiz ve içerikleri oldukça çeşitlidir.

Beğeniye göre seçilen bir fotoğraf; kolaylıkla WhatsApp uygulaması üzerinden ya da Instagram sayfasından iletilebilir ve ödemenin ardından 40 x 50 çapındaki sayılarla boyama seti ulaştırılır. Oldukça kolay bir şekilde edinilebilen setlerde yer alan ana ürünlerden birisi olan tuval üzerinde;  boyanması gereken yerler numaralı şekilde kodlanmış hale gelir.

Kişiye Özel Sayılarla Boyama Seti İçin İlk Tercih Kendinyaphobi.com!

Kişiye özel sayılarla boyama seti denildiğinde akla ilk gelen adreslerden biri olan kendinyaphobi.com ile eşsiz resimler oluşturmak ve unutulmaz bir anı elde etmek mümkün. Gerek standart resimler ile oluşturulan boyama setlerinde; gerekse de kişisel olarak hazırlanan ve sipariş üzerine teslim edilen setlerde kalite ve özeni  koruyarak işlem yapılmaktadır.

Çok kıymetli olan ve ölümsüzleştirmek istenen fotoğrafların el emeği ile hazırlanmış resimlerini oluşturmak kendinyaphobi.com ile artık çok kolay!

 

Devamı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.